Mıçı Grup

Mıçı Otomotiv vizyonunu her zaman geniş tutarak, faaliyetlerinde emin adımlarla ilerlemektedir. Mıçı Otomotiv olarak Adana ve bölge ekonomisine katkı ve istihdam sağlayacak yeni yatırımlara hız kesmeden devam etmektedir.

 
 
Tarihçe,1997 yılında otomotiv sektörüne ithal araçlar getirerek başlayan Mıçı Otomotiv, 2003 yılında Suzuki markasının bayiliğini almıştır.

Hizmetler ve müşteri memnuniyetinde gösterdiği yüksek grafikler doğrultusunda büyüyerek, 2010 yılında Toyota markasının Adana Seyhan bölgesi bayiliğini bünyesine katarak yeni plazasında hizmete girmiştir. Mıçı Otomotiv Grup Şirketleri olarak müşterilerine satış, servis, sigorta, yedek parça ve 2.el olmak üzere tüm hizmetleri aynı çatı altında toplamaktadır.İkinci el araba alım satımında bölgesinde her kesime hitap etmektedir.

Servis, Yedek Parça, İkinci El Araç Satışı ve Sigorta Aracılık gibi hizmetlerde müşterilerine sınırsız hizmet sunan Mıçı Otomotiv, 7/24 saat acil yol yardım desteği, mükemmel parça bulunurluğu ile mekanik onarımlarda müşterilerine tam anlamı ile kalite standartlarında satış sonrası desteği de sağlamaktadır.

Alım Satım

Bakım Servis

Yol Yardım

Kasko Sigorta

çık